Ankara Sosyal Medya Uzmanı

Ankara sosyal medya uzmanı arayışında olan firmalar için Enkreatif Dijital Performans Ajansı olarak Ankara’da faaliyet göstermekteyiz. Sosyal medya yönetimi konusunda uzman ekibimiz ile sosyal medyanın gücünden faydalanarak en yaratıcı çözümleri sizlere sunuyoruz.

Sosyal medya artık bir eğlence aracı yerine kişi, kurum veya işletmelerin marka tanıtımı yaptığı, ürün veya hizmetlerinin satışını gerçekleştiği bir yer haline gelmiştir. Bu yüzden firmalar için sosyal medya yönetimi bir ihtiyaç değil zorunluktur.

Dijital pazarlama sektörünün sosyal medya bölümü oldukça uzun ve zor bir süreçtir. Firmalar ve işletmeler, bu süreç için yeterli vakti ve gücü bulamadığı için profesyonel bir sosyal medya uzmanı ile çalışması gerekiyor.

Biz de Ankara merkezli firmalar için Ankara sosyal medya danışmanlığı faaliyetleri çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Ankara’da Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada aktif olarak bulunan tüm işletme ve kurumlar rakiplerine daima büyük bir fark atacaktır. Rakiplerinize atacağınız bu büyük farklarla ürün veya hizmet satışınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Çok büyük kitlelere ulaşma imkanı sağlayan sosyal medya ile tüm potansiyel müşterilerinize kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyanın en yaygın etkileşim aracı olduğunu artık herkes biliyor. Bizler de bu durumun farkında olarak sizlere Ankara sosyal medya uzmanı konusunda en profesyonel hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Bizler Ankara sosyal medya ajansı olarak uzman ekibimiz ile hem içeriklerinizi hazırlıyor hem de sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz.

Sosyal medya konusunda en etkili çözüm yollarını sizler için sunuyoruz. Sunduğumuz çözüm yollarını firmanızın hedefleri doğrultusunda tekrar şekillendiriyoruz. Uygun strateji ve planlar dahilinde sosyal medya hesaplarınızı size maksimum katkıyı sağlayacak şekilde yönetiyoruz. Peki sosyal medya yönetiminde neler yapıyoruz?

ankara sosyal medya uzmanı
  • Hesap Kurulumu : İlk olarak firmanıza ait bir sosyal medya hesabı yoksa bunun açılışını ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Eğer sosyal medya hesaplarınız varsa da bu hesabın gerekli tüm düzenlemelerini yapıyoruz.
  • İçerik Üretme: İşletmeniz ve sektörünüze dair gerekli analizler yapıldıktan sonra size en uygun kaliteli içerikleri hazırlıyoruz. Hazırlanan tüm görsel veya video içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyoruz. Bu içerikleri siz değerli müşterilerimizin belirlediği kriterlere göre paylaşıyoruz.
  • Raporlama : İşletmenizin sosyal medya hesaplarında gösterdiği tüm performans verilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca takipçilerinizin, hedef kitlenizin detaylı analizlerini gerçekleştiriyoruz Belirli periyotlarla sunduğumuz bu raporlar neticesinde hesabınızla ilgili tüm revizyonları gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Nedir ?

Pazarlama sektörünün dijitalleşmesi, beraberinde reklam sektörünün de bu yönde gelişmesini sağlamıştır. Özellikle e ticaret markalarının artık birçok sosyal medya mecrasında boy göstermesi ile birlikte reklamlarını da sosyal medya üzerinden yapmasından daha doğal bir şey yoktur.

Çünkü sosyal medya reklamları sayesinde daha büyük kitlelere daha az maliyetle ve kısa zaman içinde ulaşabiliyorsunuz.

Facebook reklamları ve instagram reklamları sayesinde sizinle alakalı kullanıcılarla daha fazla etkileşim halinde olursunuz. Firmanıza uygun hedef kitlelere doğru reklamı doğru zamanda daha uygun maliyetlere gösterme imkanınız var.

Tüm bu avantajları kullanarak kısa zamanda daha fazla dönüşüm alabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

İster ürün veya hizmet satışı gerçekleştirin, isterseniz içerik üretici olun sosyal medya reklamları gücünüze her zaman güç katacaktır. Sosyal medyanın reklam platformunu etkili bir şekilde kullanmak size daima artı bir puan ekleyecektir.

Bu artı puanlar ise rakiplerinizin sürekli bir adım önünde olmanızı sağlayacaktır.

ankara sosyal medya uzmanı

Sosyal Medya Reklam Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

Sosyal medya reklam yönetiminde tüm reklam kampanyalarınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz. Reklam kampanyanıza dair tüm süreçler, optimizasyonlar ve detaylar profesyonel ekibimiz tarafından yönetiliyor.

Detaylı hedef kitle analizi, kaliteli reklam görselleri ve metinleri sizler için hazırlıyor ve sonuç odaklı reklam kampanyaları düzenliyoruz.

Hazırladğımız bu reklam kampanyaları szi değerli müşterilerimizin onayına sunuyoruz. Sizin verdiğiniz onay neticesinde sosyal medya reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Onaylamadığınız hiçbir reklam kampanyasını yayınlamıyoruz. Kampanya süreci boyunca da reklamlarınıza dair tüm optimizasyon süreci tarafımızdan yönetilmektedir.

  • Facebook Reklam Yönetimi: Reklamlarınızı Facebook Business Manager üzerinden yayınlıyoruz. Facebook Business Manager üzerinden bir reklam hesabı oluşturarak reklamlarınızın tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Sektörünüze bağlı olarak gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra size en uygun reklam kampanyalarını detaylandırıyoruz.

Sektörünüze bağlı bu stratejik araştırmaya bağlı olarak sayfa beğenisi, etkileşim, video, yeniden pazarlama ( remarketing ) ve web sitesi trafiği gibi reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz. Oluşturulan kampanyalar kontrol edilerek en fazla etkileşim ve dönüşüm aldığımız reklam kampanyası üzerinden devam ediyoruz.

Ayrıca tüm reklam strateji ve planlamasını yaparak kampanyanıza ait tüm raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

  • İnstagram Reklam Yönetimi : İnstagram reklamları da facebook reklamları gibi facebook reklam yöneticisi üzerinden verilmektedir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte reklam kampanyalarınızdan mükemmel sonuçlar almak için en etkili kampanyaları hazırlıyoruz.

İnstagram reklam kampanyalarınız için firmanıza en uygun hedef kitleleri belirliyoruz. Belirlediğimiz bu hedef kitlelere instagram akış, hikayeler ve keşfet bölümlerinde reklamlarınızın gösterilmesini sağlıyoruz.

Reklam yayın süresi boyunca, gerekli tüm reklam düzenlemelerinizi periyodik olarak gerçekleştir e posta yolu ile geliştirilmiş raporlar sunuyoruz.

Değerlendirme

Sosyal medyada daha etkin olmak ve ses getirebilmek için, sosyal medya yönetim ve reklam hizmeti almak firmanız için en doğru karar olacaktır.

Mevcut müşteriler veya kullanıcılarla etkileşim halinde olmak, hedeflerinize en kısa ve etkili yoldan ulaşmak için sosyal medya yönetimi konusunda bir uzmandan yardım almanız gereklidir.

Ankara sosyal medya uzmanı bulma konusunda daha fazla arayış içinde olmayın. Kaliteli işlerimiz, onlarca mutlu müşterimiz ve profesyonel sosyal medya ekibimizin farkını yaşayın.

Hemen başvurun ve “Enkreatif Sosyal Medya Danışmanlığı” hizmetimizden yararlanmak için insan kaynakları birimimize ulaşın!

Hemen Paylaş!

Related Posts

Leave A Reply