Google Ads Reklamları

Ürün veya hizmetinizle alakalı yapılan aramalarda her zaman en üstte görünmek için Google reklamlarını kullanın.

Kurumsal Google Reklam Verme

Google arama moturunda her gün milyarlarca arama yapılıyor. Ürün veya hizmetinizle alakalı yapılan aramalarda her zaman en üstte görünmek için Google reklamlarını kullanın. Google reklamlarından en yüksek performansı elde etmeniz için en iyi optimizasyonu yapıyoruz.

Google Ads uzman temsilciniz ile birebir toplantı yaparak reklam hesabınızı daha yakından inceleme fırsatı yakalayın. Karşılıklı görüşmelerde daha verimli sonuçlar elde edin.

kullanici deneyimi hakkında

Google Ads Hizmet Kapsamı

arama ağı reklamları

Search Reklamlar​

Arama ağı reklamları ile her zaman en önde olun!

görüntülü reklamlar

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklam ağı sayesinde web sitenizin ziyaretçi sayısını ve markanızın bilinirliğini zirveye taşıyın!

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamları

Ürün satışınızı artırmak için alışveriş reklamlarını kullanın!

re marketing yeniden pazaralama reklamları

Remarketing Reklamları

Sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları dönüşüme sevk edin!

youtube reklamları

Youtube Reklamları

Marka tanıtımınızı Youtube reklamları ile yaparak işletmenize değer katın!

g-mail reklamları

Gmail Reklamları

Mail formatında reklamlarınız yayımlansın!

google ads reklam verme

Google Ads Şirketinize Katkıları​

Google Ads kampanyaları, firma hedeflerinize ulaşabilmeniz için izlemeniz gereken en etkili yoldur. Google reklam verme hizmeti ile her zaman bir adım önde olun!

Firmanızın sektörüne uygun olarak düzenlediğimiz farklı reklam kampanyaları sayesinde marka bilinirliğinizi en üst düzeye çıkarıyoruz.

Etkili Google Ads kampanyalarımız sayesinde web site trafiğinizi kaliteli hale getiriyoruz.

Reklam bütçenizin doğru kullanılması adına gerekli tüm optimizasyonları yaparak kaliteli reklamlarınızı doğru kullanıcılarla buluşturuyoruz.

Google Ads ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ayırmış olduğunuz reklam bütçenize ave reklamdan beklentinize göre değişkenlik göstermektedir. Sektörünüze ve o sektörde yer alan rekabete göre planlamakla doğru sonuçlar elde edebiliriz.

Her anahtar kelimenin tıklama başına maliyeti farklıdır. O sektörde yer alan rekabete göre değişmektedir.

Google Ads kampanyalarınızda anahtar kelime ekleme ile ilgili bir sınır bulunmamaktadır. Sektöre göre dönüş alabileceğiniz anahtar kelime seçimleri yapılmaktadır.

Google arama ağı ve iş ortakları ile birlikte Google’ın anlaşmalı olduğu web sitelerinde gözükmektedir.

Sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleri seçerek ve bunları gruplandırarak başlamak doğru olacaktır. Alakalı reklam metinleri oluştup ilgili sayfalara yönlendirerek kalite puanının arttırımında olumlu sonuçlar gözükmektedir.

Google kötü niyetli reklam tıklamalarına filtreler( IP protokolü gibi) kullanılarak izin vermemektedir. Rakiplerden gelen her tıklama için ücret ödenmemektedir.

Arama yapan kullanıcılar öncelikle araştırma süreçlerine girip daha sonra karar vermektedirler. Bu da sektöre göre değişkenlik gösterdiği için net bir cevap verememekteyiz.

Herhangi bir ara panel kullanılmamakta olup , reklam ücreti firmanızın kredi kartı üzerine tanımlanmaktadır. Böylelikle yapılan çalışmalar ve harcamaları şeffaf bir şekilde sizlerde görebilirsiniz.

E-ticaret ve kurumsal firmalarda hizmet bedeli değişkenlik göstermektedir. Belli bir ücrete kadar sabit sonrası için komisyon bazlı ilerlenmektedir.

Reklam yayını ile ilgili standart bir süre yoktur. Reklamlarınızı istediğiniz zamanlarda yayını durdurup daha sonra tekrar açabilirsiniz.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, kazancınızı artırın.