İPTAL VE İADE POLİTİKASI

Yürürlük Tarihi: [05.11.2019]

  1. Taraflar

Satıcı- Enkreatif. “enkreatif” olarak anılacaktır

Alıcı- Enkreatif’den satın alma yapan tüm kişiler “Müşteri“olarak anılacaktır

Enkreatif bünyesinde Müşteri’ye iş teslim eden uzmanlar “Danışman” olarak anılacaktır.

  1. Tanım

Enkreatif Müşterilerin dijital pazarlama süreçlerinin yönetilmesi ve dijital hizmetlerini çözüme kavuşturmak üzere kullandığı bir aracı platformdur. Enkreatif Müşteriden aldığı işi Danışmanları aracılığı ile teslim eder.

  1. Şartlar

Enkreatif platformunda dijital pazarlama ve dijital hizmetleri kullanmakta olan tüm TARAFLAR aşağıdaki koşul ve şartları kabul ettiğini beyan eder.

3.1 Enkreatif platformu dijital pazarlama ve dijital marketteki dijital ihtiyaçları çözüme kavuşturan bir platformdur.

3.2 İş başlangıcından önce müşteriden hesap, kredi kartı vb. giriş bilgilerini Enkreatif değil hizmet ortağı İyzico alır; güvenle saklar. Enkreatif operasyonu dışında herhangi bir danışman ile paylaşılan bilgilerden enkreatif sorumlu tutulamaz. Herhangi bir hukuki sorumluluk kabul edilmez.

3.3 Dijital Pazarlama ve Dijital Market’de Danışmanlar, dijital ihtiyaçları çözüme kavuşturmak ve sizi doğru bir stratejiye ulaştırmak için doğru çözüm ortaklarına (dış kaynaklar) yönlendirebilir. Bu çözüm ortaklarıyla (Dış kaynaklar) kullanıcıların yaşadığı herhangi bir teknik ve maddi problemden enkreatif sorumlu değildir.

3.4 Semroot platformun kullanıcıların açtığı iş taleplerine ödeme yapıldıktan sonra 5 iş günü içerisinde danışman atanmış olacaktır. Danışmanlar geç teslim edecekleri işler ile ilgili Müşteriye dönüş yapacaktır.

3.5 Müşteri, üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’ nin Hizmetlerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmetlerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken, Kullanıcı Sözleşmesi’ nde yer alan tüm şartlara, Site’ nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, yukarıda belirtilen tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  1. Teslimat ve İade

4.1 Alınan danışmanlık/İş paketlerinin iadesi 15 iş günü içerisinde ve enkreatif’in onayı dahilinde yapılabilir, iş başlangıcından sonraki günlerde iade söz konusu değildir.

4.2 Alınan danışmanlık/İş paketlerinin teslimatı dijital marketteki her bir iş için belirtilen iş günleri +24 saat içerisinde danışmanlar tarafından gerçekleştirilecektir. Aksi durumda Müşteriye bilgilendirme yapılacaktır.

4.3 Alınan hizmetlerin teslimatı için işe başlanılan gün esas alınır. Müşteri aldığı hizmet ve hizmet paketlerini değiştirmek veya bitirmek istediğini yazılı olarak bildirmediği sürece hizmet işlemeye devam eder.