Sosyal Medya Uzmanı

İlgi çekici sosyal medya yönetimi, hedeflere ulaşmanın ve satışları artırmanın tek yoludur.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya artık sadece kişilerin değil marka ve şirketlerinde kullandığı bir platform haline geldi.  Bu şekilde sosyal medya iş hayatının da vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Ticari açıdan da önemli bir noktaya gelen sosyal medya ile birlikte,  markalar veya işletmeler çok büyük kitlelere ulaşma imkanına da sahip olmuş bulunuyor.

İşletmeler için son derece önemli hale gelen sosyal medya artık bir seçenek değil zorunluluk haline gelmiştir. Ankara sosyal medyada aktif olarak bulunan işletmeler, diğer firmaların her zaman bir adım önünde olmaya devam edecektir.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Firmanızın içinde bulunduğu sektöre bağlı olarak, firmanızın ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda planlamalar, raporlamalar ve analizler yapılır. Bu süreçler doğrultusunda firmanızın hesap açılışı ve sosyal medya yöneticiliği sizin adınıza gerçekleştirilir. Ankara sosyal medya uzmanı arayışında olan firmalar için Enkreatif farklı stratejiler sunuyor.

Kurumsal Hesap Yaratma

Facebook reklam kampanyalarınızın tüm süreçlerini profesyonel ekibimizle birlikte başından sonuna kadar sizin yerinize yönetiyoruz. Enkreatif ekibi olarak Facebook sayfanızın tüm analizlerini, reklam optimizasyonlarını ve kampanyalarınızın tüm raporlarını siz değerli müşterilerimizin isteği doğrutusunda hazırlıyoruz. 

google ads reklam verme

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Facebook reklamlarına başlamadan önce müşterinin web sitesi ve sayfa analizinin yapılması gerekmektedir. Yapılan analizler ve müşterinin beklentileri doğrultusunda çıkılacak reklam modelleri belirlenmektedir. Belirlenen Facebook reklam modellerinde kullanmak için tarafımızdan görsel, metin ve video oluşturulmakta veya müşteriden talep edilmektedir. Oluşturulan Facebook reklam modelleri, onaylandıktan sonra reklamlar yayına alınmaktadır.  Ankara’da her konuda uzman bir ekiple çalışan öncü sosyal medya ajanslarından olan Enkreatif reklam çalışmalarınız için size öngörülen bütçeleri en verimli şekilde harcamaktadır.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, kazancınızı artırın.