Web Tasarım

Tüm arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu web sitesine sahip olmak enkreatif ile çok kolay.

Duyarlı ve Esnek Tasarım

Web siteniz için en iyi arayüz tasarımı ve üst düzey kullanıcı deneyimi sayesinde ziyaretçi sayınızı artırın. Duyarlı ve esnek  tasarımlarımız sayesinde size özel bir web sitesine sahip olmak mı istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz.  Tüm arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu web sitesine sahip olmak Enkreatif ile çok kolay.

Web Geliştirme

Günümüzde web siteleri; ticari firmaların cirolarını arttıran, kurumların faaliyetlerini yaygınlaştıran ve kişisel kullanıcıların paylaşımlarının artmasını sağlayan yazılımlar haline gelmiştir.

Web sitelerinde, farklı içerik ile sunulması istenen kısımlar bir veri tabanında tutulur ve sayfa çağrıldığında bu bilgiler veri tabanından alınarak HTML kodları içinde sunulur. Sonuç olarak sayfayı çağıran bilgisayara giden bilgi statik bir web sitesindeki ile aynıdır, ama istek anında oluşturulmuştur. Gösterilecek sayfaların genel bir yapısı olduğunu ve içeriklerinin değişken olduğunu düşünelim. Bu durumda genel tasarım (örneğin başlık kısmı, logo vb.) , tek başına veri tabanında ya da dinamik içeriği oluşturacak yazılımın içinde bulunur, ancak içeriğin (örneğin metnin) geleceği yerde bir değişken vardır. Bu değişken her sayfa için karşılık gelen metin veri tabanından okunarak değiştirilmesi için kullanılır.

İsterseniz kurumsal bir internet sitesi yaptırarak şirketiniz için, işletmenizin gerçek boyutunu müşterilerinize yansıtacak şekilde çevrimiçi bir platform tasarlayabilir; veya kişisel bir internet sitesi ile karakterinizi ve kişiliğinizi yansıtan çevrimiçi kimliğinize sahip olun ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz.

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı?​

Günümüzde internet kullanımı artık sadece masaüstü veya diz üstü bilgisayarlardan değil, mobil cihazlardan da gerçekleştirilmektedir. Hatta mobil cihazlardan internet kullanımı %51 seviyesine ulaşarak masaüstü ve dizüstü bilgisayarları geride bırakmıştır. Bu yüzden web siteleri mobil cihazlarla uyumlu olmak zorundadır. Mobil uyumlu web siteleri sayesinde potansiyel müşterilenizin 7/24 web sitenize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Mobil cihazlarla uyumlu web sitesi, kullanıcı deneyimini de en üst noktaya taşıyarak ziyaretçi sayınızın büyük oranda artmasını sağlar.

EnKreatif olarak yaptığımız tüm web siteler mobil cihazlarla ve tabletlerle uyumlu çalışmaktadır. Böylece hiçbir müşteriyi kaçırmayarak tüm dijital dünyada markanızın ismini zirveye taşıyabilirsiniz. Mobil uyumlu web sitesi sayesinde rakiplerinizin her zaman önünde olun. Mükemmel bir tasarıma sahip, kusursuz ve kolay kullanıma sahip mobil uyumlu bir web sitesi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

İnternet kullanımının artmasıyla beraber insanlar, alışverişlerini internet üzerinden yapmaya başladılar. Web siteleri üzerinden yapılan alışverişlerin oranının günden güne artması bu büyüyen pazarın önemini en iyi şekilde vurgulamaktadır. Sizler de  e- ticaret sitesi ile ürünlerinizin fiziksel mağazalar yerine sanal mağazalarda satışını yaparak, daha fazla müşteriye ulaşabilme imkanına sahip olun.

Sizler için sağladığımız en iyi ve en uygun e- ticaret sitesi çözümlerimiz ile ürünlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz.  İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış  e-ticaret paketlerimiz ile sanal mağaza entegrasyonunuzu kusursuz bir şekilde sizler için yapılandırıyoruz.

İnternetten alışverişin en büyük sorunlarından biri olan güvenlik problemini web siteniz için aldığımız SSL sertifikaları sayesinde ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle hem sizin hem de müşteri bilgilerinin çalınmasının önüne geçiyoruz. Güvenlik sertifikasına sahip olan web siteniz müşterileriniz için daima güvenilir olacaktır.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte firmanız için en iyi e-ticaret sistemini sizlerle beraber belirliyor ve dijital dünyadaki performansınızı en üst düzeye çıkarıyoruz. Sahip olduğunuz bir web sitesi varsa ve  sitenizden gereken verimi alamıyorsanız  analiz ekibimizle birlikte siteninizi değerlendirerek performansını artıralım. Bir web siteniz yok ve yaptırmayı düşünüyorsanız en güzel tasarımlarımız ve harika çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, kazancınızı artırın.